Щеплення дітей від ковіду дозволили в Україні: коли й чим
В Україні вже можна проводити щеплення дітей від коронавірусу. Це рішення МОЗ ухвалило ще 13 жовтня. Але відомо про нього стало тільки зараз. Ще раніше в Україні дозволили щеплення від Covid-19 дітям з групи ризику. Це діти, які мають складні супутні захворювання, ослаблений імунітет, пережили трансплантацію. Станом на 26 жовтня, першою дозою від ковіду щепили 13,5 тисяч українських дітей віком 12-17 років. Щеплення двома дозами отримали 9 тисяч дітей.
Краще щепитись чи перехворіти? Про побічні ефекти вакцинації проти коронавірусу
Попри те, що вакцини мають науково доведені побічні ефекти, які можуть призводити до несприятливих подій (іноді смертельних), попри те, що дослідники пишуть про це в наукових публікаціях, а медіа кричать на перших шпальтах, все одно виходить так, що щепитися від ковіду набагато вигідніше.
Британія масово закуповує Препарати від COVID-19: видаватимуть найбільш вразливим
Великобританія закуповує сотні тисяч доз препаратів від коронавірусу. Запаси планують роздавати найбільш вразливим до COVID-19 категоріям населення. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Sky News. Міністр охорони здоров'я Великобританії Саджид Джавід заявив, що країна закуповує 730 000 доз препаратів для лікування коронавірусу. Йдеться про покупку 480 000 доз молнупіравіру, виробленого компанією Merck Sharp and Dohme, який вже пройшов випробування. Також Великобританія закуповує 250 000 доз препарату під назвою PF-07321332 / ритонавір, виробленого Pfizer, клінічні випробування якого тривають. "Я радий повідомити, що ми підписали дві знакові угоди, що забезпечують отримання сотень тисяч доз двох нових противірусних препаратів", - сказав Джавід. Він додав, що якщо методи лікування отримають схвалення, то вже цієї зими уряд зможе забезпечити деяких з найбільш вразливих пацієнтів життєво важливим захистом. Методи лікування двома...
Як переконати антивакцинатора, або Складні запитання про ковід, щеплення і "Дельту"
У світі продовжує рости захворюваність на коронавірус. ВООЗ попереджає, що людство зараз перебуває в епіцентрі пандемії. На фоні цього виступають антивакцинатори: "Чому хворих більшає, якщо вже понад пів року є вакцини від COVID-19?" LIGA.Life зібрала більш-менш притомні запитання ковід-скептиків і поставила їх профі – сімейній лікарці Дарині Дмитрієвській. Ось відповіді.
Американські журналісти в шоці: все через українські ковід-сертифікати
Репутація нашої держави стає все гіршою… Авторитетне видання The New York Times розповіло про коронавірус «по-українськи». Американських журналістів найбільше шокував навіть не констатований провал вакцинації, а продаж фейкових сертифікатів про щеплення. Найбільша загроза в тому, що тепер є великі ризики для українців не потрапити закордон. Тобто будь-які сертифікати, видані в Україні, там не діятимуть. Якщо ситуація буде рухатись такими темпами далі, то ЄС, США та інший цивілізований світ можуть закрити свої кордони для всіх громадян України.
Шахраї створили фейкову "Дію", щоб підробляти ковід-сертифікати
Міністр цифрових трансформацій Михайло Федоров повідомив, що шахраї створили фейковий застосунок "Дія" для Android, де можна редагувати дані про вакцинацію, вік та іншу інформацію. "Тут одні умільці для Android зробили фейкову копію програми з документами в дизайн-стилі "Дії", яка встановлюється за посиланням, не з Google Play (формат apk). Мета - створювати підробки ковідних сертифікатів, фейковий паспортів для покупки алкоголю неповнолітніми. Звичайно ж, документи не валідуються через QR". За словами міністра, той, хто купує подібні "сервіси", може потрапити під статтю "підробка документів". Федоров зазначив, що дав завдання команді розробити новий електронний документ "паспорт ув'язненого" а, організаторам даного шахрайства приготуватися стати першими бета-тестувальниками.
Світові ЗМІ про Україну: фейкові довідки про щеплення, низький рівень вакцинації та найвищий рівень смертності від COVID-19
Про підроблені сертифікати щодо щеплення від COVID-19 в Україні повідомляє низка міжнародних ЗМІ. Зокрема, журналісти американського видання ABC оприлюднили роздруківки рекламних повідомлень, де в Україні пропонують підроблений сертифікат про щеплення від COVID-19 «без відвідування лікаря». Потенційному клієнту достатньо «надіслати деталі свого паспорта, інформацію про місце проживання та номер телефону на адресу у телеграм-каналі», і наступного дня на пошту прийде фейковий документ, що підтверджує щеплення вакциною Pfizer від COVID-19. Ціни на подібні послуги коливаються від 20 до 200 доларів, а інколи сягають 380 доларів, повідомляє АВС із посиланням на кілька джерел в Україні. Журналісти пишуть, що на телеграм-канал, який продає фейкові сертифікати, підписано тисячі...
36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44