Карантин лише на вивісках. Як живуть червоні зони України
Україну накриває хвиля ковіду. Лікарні переповнені у багатьох регіонах України. Смертність б'є нові рекорди. Утім, як і рівень щеплення. За минулий тиждень вакцинацію зробили 1,5 млн людей. Влітку таку кількість щеплень робили за місяць. Однією з причин зростання бажаючих вакцинуватися називають введення червоних зон. З вівторка, 26 жовтня, жорсткі карантинні обмеження будуть діяти вже у 7 регіонах.
Експерти прогнозують Україні по 30 тисяч ковід-хворих на добу і пік у листопаді
В Україні прогнозується близько 30 тисяч нових хворих на коронавірус за добу вже найближчими тижнями. Джерело: керівник Центру економіки здоров'я Київської школи економіки Юрій Ганиченко у програмі "Висока напруга" на телеканалі "Україна 24" Пряма мова Ганиченка: "Потрібно розрізняти різні показники. Перший – це кількість виявлених випадків, тут все залежатиме від рівня тестувань. Ми очікуємо, що вже з наступного тижня побачимо нові максимальні показники. Якщо говорити про те, чого очікувати до кінця 2021 року, то 30 тисяч виявлених випадків на добу – це абсолютно реалістичний сценарій для України. Пікове навантаження випадатиме на першу половину листопада. З наступного тижня регіони вже мають активніше входити до червоного рівня епідемічної небезпеки. Це даватиме додаткове стримування і відповідно злам кривої захворюваності. На пік ми вийдемо в першій половині листопада".
Минулої доби, 25 жовтня, в Україні зафіксували 19 120 нових випадків COVID-19.
Про це пише пресслужба МОЗ. Усього інфекцію підтвердили у 2 803 159 осіб. Минулої доби від COVID-19 померли 7340 жителів України (загалом – 64 936). Вилікувати вдалося 2 390 112 інфікованих (9738 – за останню добу).  
Перебої з киснем для хворих на ковід: Чому українцям вже майже нема чим дихати
Наприкінці минулого тижня медики та представники місцевої влади попереджали: якщо постачання медичного кисню в необхідних обсягах не відновиться – хворим його просто не вистачатиме. А значить, десятки пацієнтів, що потребують кисневої підтримки, залишаться без шансів на порятунок.  "Лікарні отримали лист, в якому йдеться, що одна з найбільших компаній перестане забезпечувати медичні заклади Черкас. Це для пацієнтів, яким потрібна киснева підтримка, стане катастрофою", - зазначив на сесії міської ради 21 жовтня головний медик Черкас Всеволод Кульчиковський. Як розповів лікар-анастезіолог Жовтоводської міської лікарні Олександр Панченко, ...
"Дельта плюс": новий штам коронавірусу може бути більш заразним
Нова мутантна форма коронавірусу, яку називають "Дельта плюс", може поширюватися швидше, ніж звичайна "Дельта", кажуть британські експерти. В Україні поки не зафіксували випадків захворювання на нову мутацію штаму "Дельта". Агентство охорони здоров'я Великої Британії (UKHSA) помістило штам у категорію "варіант, який досліджують", щоби перевірити його можливі ризики. Поки немає доказів того, що штам спричинює важчий перебіг хвороби.
Науковці виявили довготривалі негативні наслідки Covid, навіть від легкої форми хвороби
Згідно з даними проведених у США досліджень, велика кількість людей, які перехворіли на коронавірус, все ще страждають від когнітивних порушень – і це більше ніж через 7 місяців після зараження.
Ковід-сертифікати. Все, що потрібно знати
В Україні все більше областей стають червоними зонами, де діють жорсткі правила для невакцинованих і бонуси для людей, які отримали щеплення. Дедалі частіше перевіряють документи про щеплення - ковід-сертифікати. Як їх отримати, які типи бувають і чи має значення колір сертифікату? BBC відповіло на найпоширеніші питання про цей новий вид документа.
37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45