Звіт КВУ по виборах в об'єднані громади 29 жовтня
Комітет виборців України оприлюднив звіт за результатами довгострокового спостереження за виборами в об'єднані громади 29 жовтня. Дослідження охоплює період із 9 вересня по 10 жовтня 2017 року.
Звіт КВУ: "Верховна Рада: підсумки року"
 
Завантажити звіт КВУ: "Верховна Рада: підсумки року" у форматі docx можна за посиланням у форматі pdf - за посиланням Основні висновки За час роботи Верховної Ради VIII скликання було зареєстровано рекордну кількість закон...
Звіт КВУ: "Два роки Верховної Ради: як фракції виконують передвиборчі програми"
В ході дослідження були проаналізовані як прийняті, так і зареєстровані законопроекти, що стосувалися виконання положень виборчих програм. «Причиною низьких результатів окремих фракцій є їх перебування в опозиції. Тому в дослідженні було враховано не лише прийняті закони, а й розроблені законопроекти. На жаль, провальний результат депутатів від «Опозиційного блоку» та РПЛ пов’язаний із тим, що вони не розробили законопроектів, що стосувалися значної частини положень їх виборчих програм» – зазначив генеральний директор КВУ Олексій Кошель.
Переглянути звіт КВУ: "Як фракції Верховної Ради виконують свої виборчі програми" можна за посиланням Зі 138 обіцянок із виборчих програм партій виконано 61.  Найбільший відсоток виконання положень виборчих програм у «Народного Фронту» та «Блоку Петра Порошенка». Виборча програма «Народного Фронту» виконана майже повністю – на 82%. Із програми «Блоку Петра Порошенка» виконано 60% положень. Трохи більше половини положень реалізовано й у програмі «Самопомочі» - 54%. Програма «Батьківщини» виконана на 42%.  Найменш виконаними є виборчі програми Радикальної партії Олега Ляшка (37%) та «Опозиційного блоку» – 23%.
Звіт КВУ: "Як фракції Верховної Ради VIII скликання виконують обіцянки в частині соціальної політики"
До Вашої уваги звіт КВУ: "Як фракції  Верховної Ради VIII скликання виконують обіцянки в частині соціальної політики". Скачати звіт у форматі pdf
1 | 2 | 3 | 4