Юридичний висновок КВУ щодо виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради

Комітет виборців України пропонує для ознайомлення юридичний висновок щодо виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради.

Анонс прес-конференції: "Півроку до місцевих виборів: нові гравці та старі проблеми»

У понеділок, 27 квітня, об 11:30, в приміщенні інформаційної агенції УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція Комітету виборців України: «Півроку до місцевих виборів: нові гравці та старі проблеми». 

За півтора року кількість партій в Україні збільшилась на третину

Протягом 2014-2015 рр. в Україні зареєстровано більше політичних партій, ніж за шість попередніх років.

У 2014 р. створено 39 партій, у 2015 р. (станом на 24 березня) – ще 27. Так багато політичних партій не було зареєстровано в жоден попередній рік.

Відбулась конференція «Реформування законодавства про місцеві вибори: проблеми та шляхи вирішення»

27 лютого в Києві відбулась міжнародна конференція на тему: «Реформування законодавства про місцеві вибори: проблеми та шляхи вирішення», організована ВГО «Комітет виборців України» та Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.

КВУ спостерігав за виборами в Естонії

Представники КВУ взяли участь у спостереженні за парламентськими виборами в Естонії. Виборчі дільниці були відкриті 1 березня, в день основного голосування, з 9 ранку до 8 вечора. Крім того, у виборців була можливість проголосувати достроково трьома різними способами...

КВУ ПРЕДСТАВИВ КОНЦЕПЦІЮ ЗАКОНУ ПРО МІСЦЕВІ ВИБОРИ

У п’ятницю, 27 лютого 2015 р., відбулась міжнародна конференція на тему: «Реформування законодавства про місцеві вибори: проблеми та шляхи вирішення». Під час заходу експерти ВГО «КВУ» презентували концепцію законопроекту про місцеві вибори.

КВУ увійшов до складу експертної групи ВРУ зі зміни законодавства про місцеві вибори

Комітет виборців України увійшов до складу експертної групи Верховної Ради з питань підготовки законопроекту «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Мультимедіа
Фото
Вибори на окупованих територіях України: вирішення проблеми