ЗАВЕРШЕНО ПРОЕКТ «РОЗБУДОВА СПРОМОЖНОСТІ В ПРОВЕДЕННІ НАВЧАННЯ У ВИБОРЧОМУ ПРОЦЕСІ ТА ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ВИБОРЦІВ»
Успішно завершено реалізацію проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, що тривав з 23 квітня по 06 червня 2014 р.
Успішно завершено реалізацію проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, що тривав з 23 квітня по 06 червня 2014 р. Було підвищено обізнаність виборців щодо їх виборчих прав, виборчих процедур, механізмів реалізації та захисту виборчих прав, а також механізмів та можливостей для виборців брати участь у виборчому процесі, включно із участю у ролі члена виборчої комісії або спостерігача під час виборчої кампанії,також виборців було проінформовано про можливість отримання ними знань та навичок через систему он-лайн навчання членів виборчих комісій «Виборком», веб-сайт «Вибори в Україні» та інші ресурси.  
КВУ пропонує дозволити участь у місцевих виборах переселенцям із зони АТО
Комітет виборців України пропонує дозволити участь у місцевих виборах переселенцям із зони проведення антитерористичної операції.
Комітет виборців України пропонує дозволити участь у місцевих виборах переселенцям із зони проведення антитерористичної операції. Про це в ході прес-конференції «За яким законом обиратимуть місцеву владу. Головні ризики для виборів-2015» заявив Генеральний директор КВУ, Олексій Кошель. За його словами, необхідно прийняти разовий закон щодо проведення виборів до Донецької та Луганської обласних рад. Він також наголосив, що для переселенців у всіх областях мають бути утворені спеціальні дільниці, де вони зможуть проголосувати до Донецької та Луганської обласних рад. До прикладу, у Житомирській обл., де перебуває близько 9 тис. переселенців, варто утворити 3-4 дільниці, у Києві та Київській обл., де знаходиться більше 1...
КВУ передає досвід моніторингу виборів активістам з Туреччини
Представник Комітету виборців України, Святослав Пікуль, взяв участь в міжнародній конференції: «Прозорість на виборах", що проходила 9 травня в Туреччині.
Представник Комітету виборців України, Святослав Пікуль, взяв участь в міжнародній конференції: «Transparency in Elections», що проходила 9 травня в Туреччині. На заході розглядались теми висвітлення в медіа політитичних партій та кандидатів під час виборчих кампаній, фінансування кампаній і спостереження за виборами. Святослав Пікуль презентував досвід КВУ по моніторингу виборів для активістів організації «Oy ve Ötesi». Громадська організація «Oy ve Ötesi» (Vote and Beyond) - це об’єднання волонтерів, які вперше в Туреччині впроваджують ідею громадянського спостереження за виборами. На разі організація включає більше 40 тис. активістів і готується спостерігати за парламентськими ...
Відбулась конференція "Доступ громадян до адміністративного судочинства: проблеми та шляхи вирішення"
У п’ятницю, 15 травня 2015 р., відбулася всеукраїнська конференція Комітету виборців України: «Доступ громадян до адміністративного судочинства: проблеми та шляхи вирішення».
У п’ятницю, 15 травня 2015 р., відбулася всеукраїнська конференція Комітету виборців України: «Доступ громадян до адміністративного судочинства: проблеми та шляхи вирішення». Зі вступним словом виступив генеральний директор КВУ Олексій Кошель. Він підкреслив важливість адміністративного судочинства для громадян і розповів, що захід відбувається в рамках проекту «Правова підтримка та просвіта вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень». За словами пана Кошеля «спілкування в рамках проекту з вразливими громадянами дало змогу побачити недоліки адміністративного законодавства і саме для їх вирішення КВУ розробив законопроекти, які будуть представлені під час заходу».
Анонс конференції: "Доступ громадян до адміністративного судочинства: проблеми та шляхи вирішення"
У п’ятницю, 15 травня 2015 р., у готелі «Київ» (вул. Грушевського 26/1) відбудеться  конференція Комітету виборців України: «Доступ громадян до адміністративного судочинства: проблеми та шляхи вирішення».
У п’ятницю, 15 травня 2015 р., у готелі «Київ» (вул. Грушевського 26/1) відбудеться всеукраїнська конференція Комітету виборців України: «Доступ громадян до адміністративного судочинства: проблеми та шляхи вирішення».   Експерти КВУ представлять власні законопроекти, спрямовані на покращення доступу громадян до адміністративного правосуддя. Під час заходу будуть презентовані результати проекту по наданню правової допомоги для вразливих верств населення.   Серед тем конференції: -        &n...
Відбулася прес-конференція КВУ «Півроку до місцевих виборів: нові гравці та старі проблеми»
У понеділок, 27 квітня 2015 р., відбулася прес-конференція Комітету виборців України: «Півроку до місцевих виборів: нові гравці та старі проблеми». 
У понеділок, 27 квітня 2015 р., відбулася прес-конференція Комітету виборців України: «Півроку до місцевих виборів: нові гравці та старі проблеми». Під час заходу були озвучені основні висновки опитування регіональних представників КВУ. За півроку до чергових місцевих виборів політичні партії та місцеві політики працюють в режимі повноцінної виборчої кампанії. Найбільш активну роботу по підготовці до виборів здійснюють Блок Петра Порошенка і Об’єднання «Самопоміч». Громадські приймальні БПП відкрито в 11 областях, «Самопомочі» – в 9. Обидві партії організовують масові заходи різного характеру: прибирання територій, висадження алей, виставки дитячої творчості, збір ...
Основні висновки опитування регіональних експертів КВУ «Півроку до місцевих виборів: нові гравці та старі проблеми»
Комітет виборців України провів опитування регіональних експертів КВУ «Півроку до місцевих виборів: нові гравці та старі проблеми»
Комітет виборців України провів опитування регіональних експертів КВУ «Півроку до місцевих виборів: нові гравці та старі проблеми». Висновок № 1  За півроку до чергових місцевих виборів політичні партії та місцеві політики працюють в режимі повноцінної виборчої кампанії. У низці областей було проведено з’їзди обласних та районних партійних організацій на яких вирішувались кадрові питання, пов’язані з підготовкою до місцевих виборів (Волинська обл. - Блок Петра Порошенка, Радикальна партія Олега Ляшка; Рівненська обл. - БПП; Кіровоградська обл. - БПП, Народний Фронт, Радикальна партія; Херсонська обл. - БПП, НФ; Львівська обл. - БПП). Найбільш активну роботу по підготовці до виборів здійснюють БПП і Об’єднанн...
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13