КВУ: на проміжні вибори до Київради немає коштів
У неділю 25 січня 2015 р. в Києві (Дарницький та Шевченківський райони) відбудуться проміжні вибори до Київради. Відповідно до чинного законодавства, проміжні вибори депутатів місцевих рад фінансуються з місцевого бюджету. Проте, в бюджеті Києва на 2014 р. ці кошти закладені не були, а бюджет на 2015 р. ще не прийнятий.
У неділю 25 січня 2015 р. в Києві (Дарницький та Шевченківський райони) відбудуться проміжні вибори до Київської міської ради. Відповідно до чинного законодавства, проміжні вибори депутатів місцевих рад фінансуються з місцевого бюджету. Проте, в бюджеті Києва на 2014 р. ці кошти закладені не були, а бюджет на 2015 р. ще не прийнятий. Заручником такої ситуації стала Київська міська територіальна виборча комісія, яка є розпорядником коштів і відповідальна за проведення виборів. Кошти мають піти на виготовлення списків виборців, запрошень на вибори, на створення та розвозку бюлетенів, а також на заробітну плату членам виборчих комісій. Без наявності даних коштів провести вибори неможливо.
У двох округах столиці відбудуться проміжні вибори до Київради
Київська міська виборча комісія призначила на 25 січня 2015 р. проміжні вибори до Київради. Підставою для проведення проміжних виборів стала реєстрація народними депутатами України Левченка Ю. В. та Супруненка О. І., які до цього були депутатами Київради.
Київська міська виборча комісія призначила на 25 січня 2015 р. проміжні вибори до Київради. Підставою для проведення проміжних виборів стала реєстрація народними депутатами України Левченка Ю. В. та Супруненка О. І., які до цього були депутатами Київради. Супруненко О. І. переміг на позачергових парламентських виборах 2014 р. в ОВО №216, а Левченко Ю. В. – в ОВО № 223. У зв’язку з обранням до складу ВР повноваження депутатів Київради Супруненка О. І. та Левченка Ю. В. були дострокові припинені. Таким чином, на округах по яких дані кандидати пройшли до складу Київради призначені проміжні вибори. Вибори відбудуться в одномандатних виборчих округах № 8 (Дарницький район) та № 57 (Шевченківський район). Виборчий процес стартує з 4 грудня.
КВУ взяв участь у програмі моніторингу виборів у Молдові
Комітет виборців України взяв участь у програмі моніторингу парламентських виборів у Молдові, які відбулись 30 листопада 2014 р.  Спостереження за виборами здійснювалось за підтримки Європейської Платформи за Демократичні Вибори (EPDE).
Комітет виборців України взяв участь у програмі моніторингу парламентських виборів у Молдові, які відбулись 30 листопада 2014 р.  Спостереження за виборами здійснювалось за підтримки Європейської Платформи за Демократичні Вибори (EPDE). У програмі моніторингу взяли участь 17 представників EPDE – членів громадських організацій з Азербайджану, Білорусі, Грузії, Німеччини, Литви та Російської Федерації. Україну представляв голова Черкаської обласної організації ВГО КВУ – Максим Михлик. Представники EPDE спостерігали за ходом голосування на 100 виборчих дільницях, розташованих в Кишиневі та інших регіонах Молдови. Максим Михлик спостерігав у складі мобільної групи в південній частині Республіки Молдова. Ця група відвідала 12 дільниць в містах і сільській місцевості, а  та...
Результати круглого столу щодо ролі працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі
18  листопада відбувся круглий стіл “Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі”, організований Комітетом виборців України у співпраці із Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES). В обговоренні взяли участь представники Міністерства внутрішніх справ, Секретаріату Центральної виборчої комісії, експерти міжнародних організацій  та представники Комітету виборців України, що організовували та проводили тренінги для працівників правоохоронних органів.
18  листопада відбувся круглий стіл “Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі”, організований Комітетом виборців України у співпраці із Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES). В обговоренні взяли участь представники Міністерства внутрішніх справ, Секретаріату Центральної виборчої комісії, експерти міжнародних організацій  та представники Комітету виборців України, що організовували та проводили тренінги для працівників правоохоронних органів.   Учасників заходу привітала Наталія Линник, Директор програм ВГО КВУ. Вона представила результати оцінки проведених тренінгів для працівників правоохоронних органів щодо роботи під час виборів. Загалом по всій Україні таке навчання...
Анонс «Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі: результати та перспективи розвитку напрямку»
18 листопада 2014 року у Києві за адресою готель «Холідей Інн», вул. Велика Васильківська, 100 відбудеться круглий стіл на тему: «Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі: результати та перспективи розвитку напрямку».
  18 листопада 2014 року у Києві за адресою готель «Холідей Інн», вул. Велика Васильківська, 100 відбудеться круглий стіл на тему: «Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі: результати та перспективи розвитку напрямку».  Захід відбудеться за участі –       Представника ЦВК – Дубовіка С.О. –       Представника МВС – Шашкіна І.О. –       Тренерів ВГО КВУ з Дніпропетровської, Івано-Франківської, Волинської областей
ЦВК оголосила остаточні результати виборів за партійними списками
ЦВК визнала обраними 64 депутата Верховної Ради, включених у виборчий список "Народного фронту", 63 - "Блоку Петра Порошенка", 32 - "Об'єднання "Самопоміч", 27 - "Опозиційного блоку", 22 - Радикальної партії Олега Ляшка та 17 - "Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".
КВУ взяв участь у програмі моніторингу виборів у Румунії
Комітет виборців України взяв участь у програмі обміну досвідом, сполучену із моніторингом президентських виборів у Румунії, які відбулись 2 листопада 2014 р. Спостереження за виборами в Румунії здійснювалось за підтримки Європейської Платформи за Демократичні Вибори (EPDE).
Комітет виборців України взяв участь у програмі обміну досвідом, сполучену із моніторингом президентських виборів у Румунії, які відбулись 2 листопада 2014 р. Спостереження за виборами в Румунії здійснювалось за підтримки Європейської Платформи за Демократичні Вибори (EPDE). Дана мережа об’єднує 12 громадських організацій, які слідкують за ходом виборчого процесу в державах Східної Європи. Одним із співзасновників EPDE є Комітет виборців України. В ході моніторингу виборів в Румунії, 14 представників громадських організацій з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Німеччини, Молдови, Росії та України спостерігали за ходом голосуванням на кожному з шести округів Бухареста. В цілому, експерти від даної мережі були присутні більше, ніж на 100 виборчих дільницях. Одним із спосте...
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13