АГІТАЦІЙНІ СМС-РОЗСИЛКИ ТРИВАЮТЬ

В м. Миколаєві на мобільні телефони надходять СМС повідомлення з номера 067 508 52 46 з закликом голосувати за «Оппозиционный блок»: «Не отдавай страну националистам. Голосуй на Оппозиционный блок».

СВІДОМІ ВИБОРЦІ РОЗГАНЯЮТЬ "КАРУСЕЛІ"

На телефонну гарячу лінію Рівненського «Комітету виборців України» надійшло повідомлення про те, що в місті Дубно на дільниці 560872 (ВО 154) була спроба організувати «карусель».            

НА ПЕРЕПРАВІ ЧЛЕНІВ КОМІСІЙ НЕ МІНЯЮТЬ

ОВК 132 (місто Первомайськ, Миколаїська область) програло суд проти кандидата Корнацького. В суботу від кандидата Корнацького надійшло подання про заміну членів комісій, ОВК 132 відмовило. Тільки, що суд надав рішення, в якому...

На «замінованій» дільниці в Миколаєві заповнили скриньку для голосування!

Сьогодні з’являлось повідомлення про те, що в Миколаєві були заміновані 6 дільниць. Всі повідомлення виявилися хибними. Але, на дільниці №480911 після оголошення про замінування...

 

На Херсонщині масові порушення в день виборів

Кандидати агітують голосувати прямо всередині транспортних засобів. У день виборів, в маршрутному таксі номер 5 о 6.30 ранку на моніторі показували ролики кандидата В. Сальдо. В ОВО № 182 (виборча дільниця № 50632) біля дільниці з’явилась табличка з попередженням про те, що на даній дільниці можливий непрямий підкуп виборів з боку того ж В. Сальдо.

Міліція виправляє недоліки в роботі своїх працівників на дільницях

Міліція оперативно реагує на звернення громадськості щодо неналежних дій працівників правоохоронних органів на виборчих дільницях. У Миколєві (ОВК №129, ДВК №480906) міліціонер, з наказу голови комісії, вигнав з дільниці спостерігача від Комітету виборців України.

Вибори в Україні: позитивні зміни мають продовжуватись

На цьому сьогодні, 25 жовтня, наголосила голова фракції Зелених в Європейському парламенті, член Місії Європейського парламенту зі спостереження за виборами Ребека ГАРМС під час прес-конференції у Міжнародному медіа-центрі у Києві. «Я маю досвід спостереження за виборами в Україні більше 10 років і можу зазначити, що те, що можна було змінити наразі зроблено. 

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Мультимедіа
Фото
Вибори на окупованих територіях України: вирішення проблеми