Проект за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців»

В рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців» було підвищено обізнаність виборців щодо їх виборчих прав, виборчих процедур, механізмів реалізації та захисту виборчих прав, а також механізмів та можливостей для виборців брати участь у виборчому процесі, включно із участю у ролі члена виборчої комісії або спостерігача під час виборчої кампанії, також виборців було проінформовано про можливість отримання ними знань та навичок через систему он-лайн навчання членів виборчих комісій «Виборком», веб-сайт «Вибори в Україні» та інші ресурси.

Проект за підтримки Ради Європи, «Тренінги для місцевих спостерігачів перед Президентськими виборами в Україні»

Тренінги для короткотермінових спостерігачів проведено ВГО КВУ напередодні позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 р. по всій території України.

Проект за підтримки Посольства Великої Британії, Навчальні вебінари для парламентських виборів в Україні 26 жовтня 2014 р.

ВГО КВУ провів 7 навчальних вебінарів для виборців, активістів та членів виборчих комісій на теми: захист прав виборців, тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси, уточнення списків виборців, голосування для переміщених осіб, попередження підкупу виборців, усвідомлений вибір, вебінар для членів виборчих комісій про захист їх прав. В рамках проекту також були розповсюджені інформаційно-просвітницькі листівки щодо вебінарів.

Проект за підтримки Ради Європи, «Покращення процедур вирішення виборчих спорів та підвищення обізнаності в Україні»

В рамках проекту ВГО КВУ проведено два навчальні вебінари - для громадських спостерігачів, щодо методології спостереження та для виборців щодо оскарження виборчих порушень, розроблено та розповсюджено приклад форми скарги, проведено спостереження за процесом оскарження виборчих порушень на різних рівнях та опубліковано два звіти за результатами спостереження та аналізу законодавства, що регулює вирішення виборчих спорів.

Проект за підтримки Європейської комісії, координуючий партнер – European Exchange, «Спільний міжнародний медіа центр «За чесні вибори!»

В рамках проекту ВГО КВУ організував діяльність міжнародного медіа центру «За чесні вибори!» в Києві, а також 12 прес-центрів в областях України під час позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 р., а також дострокових парламентських виборів 26 жовтня 2014 р. Діяльність прес-центрів та міжнародного медіа центру сприяла розповсюдженню неупередженої та об’єктивної інформації про президентські та парламентські вибори в Україні та за кордоном.

Спостереження за виборами за кордоном

Представники всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» здійснює моніторинг виборчого процесу в інших країнах в рамках окремих місій, навчальних заходів та міжнародних місій зі спостереження за виборами.

Спостереження за виборами в Україні

Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України» здійснює моніторинг виборчого процесу в Україні з 1994 р.
Моніторинг охоплює вибори всіх рівнів – президентські, парламентські, місцеві вибори та референдуми. Моніторинг передбачає як довготермінове спостереження на всіх етапах виборчого процесу, так і спостереження під час голосування, підрахунку голосів та встановлення результатів голосування.

1 | 2
Мультимедіа
Фото
Вибори на окупованих територіях України: вирішення проблеми