КВУ запустив сторінки проекту «Дослівно» у соцмережах

Відсьогодні у мережах «Фейсбук» та «Твіттер» є сторінки проекту «Дослівно». Вони доступні за такими адресами:

https://www.facebook.com/doslivno
https://twitter.com/doslivno

З їх допомогою можна відстежувати, як українські політики ставляться до виконання своїх обіцянок. КВУ перевірятиме кілька таких обіцянок щотижня. Також тут будуть представлені усі дослідження, які Комітет виборців України проводить в рамках проекту і всі поточні новини «Дослівно».

Найближчим часом відкриється і повноцінне інтернет-представництво проекту. «Ми впевнені, що саме присутність у соцмережах та сайт, який відповідає усім сучасним вимогам, допоможуть нам ефективніше виконати наше головне завдання. Ми повинні дати виборцям зручний і потужний інструмент контролю за діяльністю політиків», - заявив Олексій Кошель, генеральний директор Комітету виборців України.

В рамках проекту вже відбулася презентація першого дослідження про те, які саме парламентські фракції саботують реформу децентралізації. Наступне дослідження стосується питання енергетичної незалежності країни та теми тарифів. Воно буде презентоване вже зовсім скоро.

Проект «Дослівно» аналізує як політичні сили, окремі політики виконують свої обіцянки. Експерти Комітету виборців перевіряють і досліджують публічні вислови політиків, законотворчі ініціативи, виборчі програми. «Наші очікування сягають рівня, коли партії змагаються ідеями, що здатні змінити країну, а не порожніми обіцянками. Це дозволить значно прискорити реформи, які відбуваються в країні», -підкреслив Олексій Кошель.