Попри заборону Опоблок і РПЛ досі ведуть сторінки «Вконтакте»

Дві парламентські політичні партії, «Опозиційний блок» та Радикальна партія Олега Ляшка, продовжують вести сторінки в російській соцмережі «Вконтакте».

Упродовж останніх днів на сторінках цих політичних сил «Вконтакте» проводилася активна діяльність. Зокрема, було розміщено низку публікацій на політичну тематику, а також фото та відеоматеріали. Серед іншого «Опозиційний блок» оприлюднив заяву про незгоду із Указом Президента щодо заборони «Вконтакте».

Сторінки партій є справжніми, оскільки на них розміщено посилання на офіційних веб-сайтах Опоблоку та РПЛ. Сторінкою РПЛ у мережі «Вконтакте» є персональна сторінка Олега Ляшка. У групі Опоблоку «Вконтакте» 6 тис. учасників, у Олега Ляшка – 88 тис. підписників.

ВО «Батьківщина», яка також мала сторінку «Вконтакте», призупинила її роботу після публікації 17 травня відповідного Указу Президента і прибрала посилання на неї із партійного сайту.

У лютому 2017 року Комітет виборців України закликав політичні партії закрити свої сторінки в російських соцмережах (https://goo.gl/q21RrV). Після цього згадку про сторінку «Вконтакте» із офіційного веб-сайту також прибрала ВО «Свобода».

Посилання на сторінки «Вконтакте»:

Сторінка «Опозиційного блоку» - https://vk.com/oppositionbloc

Сторінка Олега Ляшка - https://vk.com/o.liashko