Після подачі позову на ВР АРК проти Комітету виборців почалися провокації

У Кримському відділенні Комітету виборців України занепокоєні спробами представників однієї з політичних партій скомпрометувати громадську організацію, а також техничним блокуванням офіційного сайту організації, та пов'язують ці дії з поданим напередодні позовом проти Верховної ради Криму. Про це заявила прес-служба КВ КВУ.

На думку голови Кримського відділення Андрія Крісько, провокаційні заяви, озвучені одним з депутатів Сімферопольської міськради, носять ознаки заздалегідь спланованої інформаційної кампанії, головною метою якої є намір

дискредитувати саму ідею громадського контролю за діяльністю депутатів, виставляючи її як інструмент для зведення особистих рахунків.

«Технологія не нова, але ефективна. Перші результати проекту «Депутати під контролем» показали низьку результативність роботи цілого ряду парламентаріїв, так що якщо вдасться домогтися інформації про «депутатах-прогульниках» через суд, це може певним чином вплинути на рейтинги представлених у Верховній раді АРК партій. По всій видимості, деяким політикам простіше дискредитувати незалежну організацію, ніж поміняти такий зручний для багатьох депутатів порядок », - заявив Андрій Крісько.

Крім того, глава Кримського відділення Андрій Крісько висловив побоювання, що на цьому інформаційні атаки не припиняться і ще до судового засідання, яке відбудеться 29 серпня, громадську організацію можуть «клонувати» для розсилки провокаційних заяв або продовжать штампувати «переконливі» докази співучасті КВУ в циклі політичних скандалів від імені цього та інших депутатів-виконавців, або використовують цілий ряд інших піар-технологій, спрямувавши їх на тотальну дискредитацію іміджу громадської організації.

У цьому зв'язку, Кримське відділення Комітету виборців України публічно звертається до представників усіх політичних сил, представлених у Верховній раді АРК з проханням направити зусилля своїх партійних фахівців і депутатів не на проведення інформаційних війн, а на вирішення актуальних проблем Автономії.

Нагадаємо, раніше Комітет виборців повідомляв про те, що в рамках проекту «Депутати під контролем» експерти провели аналіз діяльності кримських парламентаріїв і з'ясували, що минулого року з 100 кримських депутатів тільки 29 взяли участь у нормотворчій діяльності, а за весь час своєї каденції в якості авторів або співавторів у проектах рішень і постанов виступило всього 40 депутатів. Ще 15 обранців забули оприлюднити на офіційному сайті парламенту автономії звіти про свою діяльність за минулий рік.