КВУ вивчає досвід організацій Чехії щодо фінансового моніторингу

Представники українського громадянського суспільства, серед яких юрист Комітету виборців України, Святослав Пікуль, взяли участь у навчальній програмі «Моніторинг фінансування політичних процесів для забезпечення їх прозорості та просування реформ».

Заява щодо необхідності невідкладного створення робочої групи з питань реформування законодавства про парламентські та місцеві вибори

До Вашої уваги пропонуємо Заяву щодо необхідності невідкладного створення робочої групи з питань реформування законодавства про парламентські та місцеві вибори

КВУ: результати проміжних виборів до Київради

У Києві 25 січня 2015 р. проходили проміжні вибори депутатів до Київської міської ради. На виборчому окрузі №8 (Дарницький район) перемогу здобув Юрій Сулига («Блок Петра Порошенка»), друге місце посів самовисуванець Володимир Якимець, третім став свободівець –  Олександр Мирний...

КВУ: на довибори в Києві прийшли лише 22% виборців

На проміжні вибори до Київської міської ради 25 січня 2015 р. прийшли лише 22% виборців. Такі дані оприлюднили у Київській міській територіальній виборчій комісії. У Дарницькому районі (округ №8) явка становила 22%, а в Шевченківському районі (округ №57) – 22.3%.

КВУ: на проміжні вибори до Київради немає коштів

У неділю 25 січня 2015 р. в Києві (Дарницький та Шевченківський райони) відбудуться проміжні вибори до Київради. Відповідно до чинного законодавства, проміжні вибори депутатів місцевих рад фінансуються з місцевого бюджету. Проте, в бюджеті Києва на 2014 р. ці кошти закладені не були, а бюджет на 2015 р. ще не прийнятий.

У двох округах столиці відбудуться проміжні вибори до Київради

Київська міська виборча комісія призначила на 25 січня 2015 р. проміжні вибори до Київради.

Підставою для проведення проміжних виборів стала реєстрація народними депутатами України Левченка Ю. В. та Супруненка О. І., які до цього були депутатами Київради.

КВУ взяв участь у програмі моніторингу виборів у Молдові

Комітет виборців України взяв участь у програмі моніторингу парламентських виборів у Молдові, які відбулись 30 листопада 2014 р.  Спостереження за виборами здійснювалось за підтримки Європейської Платформи за Демократичні Вибори (EPDE).

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Мультимедіа
Фото
Вибори на окупованих територіях України: вирішення проблеми