Результати круглого столу щодо ролі працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі

18  листопада відбувся круглий стіл “Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі”, організований Комітетом виборців України у співпраці із Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES). В обговоренні взяли участь представники Міністерства внутрішніх справ, Секретаріату Центральної виборчої комісії, експерти міжнародних організацій  та представники Комітету виборців України, що організовували та проводили тренінги для працівників правоохоронних органів.

Анонс «Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі: результати та перспективи розвитку напрямку»

18 листопада 2014 року у Києві за адресою готель «Холідей Інн», вул. Велика Васильківська, 100 відбудеться круглий стіл на тему: «Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі: результати та перспективи розвитку напрямку».

ЦВК оголосила остаточні результати виборів за партійними списками

ЦВК визнала обраними 64 депутата Верховної Ради, включених у виборчий список "Народного фронту", 63 - "Блоку Петра Порошенка", 32 - "Об'єднання "Самопоміч", 27 - "Опозиційного блоку", 22 - Радикальної партії Олега Ляшка та 17 - "Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".

КВУ взяв участь у програмі моніторингу виборів у Румунії

Комітет виборців України взяв участь у програмі обміну досвідом, сполучену із моніторингом президентських виборів у Румунії, які відбулись 2 листопада 2014 р. Спостереження за виборами в Румунії здійснювалось за підтримки Європейської Платформи за Демократичні Вибори (EPDE).

В скандальній ОВК №59 на Донеччині конфлікт між «новими» та «старими» членами комісії

В роботу окружної комісії постійно втручаються силовики.

Скандально відома окружна виборча комісія №59, яка розташована в смт Велика Новосілка, досі не відновила роботу. Члени ОВК, які поновили свої повноваження через суд, блокують роботу комісії. Про це повідомляє прес-служба спільної кампанії спостереження за виборами ДОО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА.

ЗАМІНИ У ВИБОРЧИХ КОМІСІЯХ ПРОБЛЕМНИХ ОКРУГІВ ТРИВАЮТЬ

Сьогодні, 4 листопада, заміни проведено в окружних виборчих комісіях округів № 49 та 60 (Донецька область), а також 198 (Черкаська область). На окремих ОВК заміна складу після 26 жовтня набула масового характеру. Зокрема, 4 листопада за ініціативою партій ЦВК замінила одразу 8 членів окружної комісії 198 округу: 1 – від партії «Громада», 1 – від Комуністичної партії України, 2 – від УДАРу, 2 – від Батьківщини і 2 – від Партії регіонів.

Перелік округів, на яких не можуть підрахувати голоси

Поки політичні партії та кандидати святкують перемогу на виборах, у ряді округів серйозні проблеми із встановленням результатів голосування. Особливо складна ситуація в Донецькій (ОВО №59, ОВО №50) та Миколаївській областях (ОВО №132). У Житомирській (ОВО №66) Чергівнівській (ОВО №205) та Львівській областях (ОВО №125, ОВО №121) технічні проблеми з підрахунком голосів.

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Мультимедіа
Фото
Вибори на окупованих територіях України: вирішення проблеми