Вибори до ОТГ продемонстрували реальний потенціал політичних сил – Олексій Кошель

Вибори в у 142 об`єднаних територіальних громадах (ОТГ), які відбулись 18 грудня, показали реальний потенціал політичних сил. Зокрема, електоральну перевагу ВО «Батьківщина», яка багато в чому пов‘язана не лише із протестною риторикою, але й з розгалуженою системою партійних організацій на місцях. Так прокоментував результати виборів до ОТГ голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

«Результат виборів у ОТГ чітко показав ефективність партійної роботи різних політичних сил. Зрозуміло, що формування коаліцій відбуватиметься по-різному. Однак партійна складова в ОТГ після цих виборів - привід для кожної політичної сили замислитися над розбудовою широкої мережі по всій країні», - сказав Олексій Кошель.

За даними моніторингу КВУ, суто за критеріями оцінки партійних висуванців, «Батьківщина» отримала 33,5% місць на виборах в ОТГ і перше місце за кількістю голів.

Вибори до ОТГ мали і неочікувані результати. Зокрема, партія «Наш край» отримала більше 7% місць, що свідчить про її політичні перспективи.

Нагадаємо, 11 та 18 грудня в 183 ОТГ пройшли вибори депутатів сільських, селищних, міських рад та відповідних сільських, селищних, міських голів.