КВУ увійшов до складу експертної групи ВРУ зі зміни законодавства про місцеві вибори

Комітет виборців України увійшов до складу експертної групи Верховної Ради з питань підготовки законопроекту «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

Розпорядженням Голови ВРУ від 18 лютого 2015 р. (№225) було створено експертну групу з питань підготовки законопроекту «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», яка є робочим органом Консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

Від представників експертного середовища до складу робочої групи увійшов Генеральний директор ВГО «КВУ» Олексій Кошель. Окрім фахівців з виборчих питань, до експертної групи також включені представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, представники Адміністрації Президента України, ВРУ та її Апарату, центральних органів виконавчої влади і Центральної виборчої комісії.

Експертна група буде здійснювати фаховий аналіз законопроектів, що стосуються реформи системи місцевих виборів в Україні. Рекомендації експертної групи будуть надсилатись до комітетів ВРУ, депутатських фракцій, органів виконавчої влади, відповідних підрозділів Апарату Верховної Ради України, а також органів місцевого самоврядування та асоціацій органів місцевого самоврядування, яких стосуються такі рекомендації.