У Каневі представники Черкаського КВУ розповіли про те, як депутати мають звітувати перед виборцями

Представники Черкаської обласної організації «Комітет виборців України» провели тренінг для помічників депутатів місцевих рад у Каневі.

На тренінгу, що мав назву «Прозорість, публічність, підзвітність», представники Комітету виборців України розповіли про особливості звітування депутатів перед виборцями і законодавче підґрунтя здійснення цієї процедури.

Зауважимо, що заняття складалося із двох частин – юридичної та психологічної. Першу частину традиційно провела Тетяна Кавальчук, яка ознайомила учасників з правовими засадами підзвітності депутатів та складовими частинами звіту.

Також у межах цієї частини слухачі разом із тренером проаналізували нещодавно прийняте Положення «Про звітування Канівського міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів Канівської міської ради», яке було ухвалене рішенням сесії від 25 лютого 2016-го року.

В межах другої частини тренінгу, тренер Анна Харченко розповіла учасникам про критику в публічні політиці та вміння говорити «ні» в ході спілкування з виборцем. Всі отримані в ході цієї та попередньої частин знання учасники закріпили під час виконання практичних вправ. А наприкінці тренінгу, представник Черкаської обласної організації «Комітет виборців України» Алла Юрковська нагородила всіх учасників дипломами.

Джерело