Завдяки пропозиціям КВУ Херсонська міська рада стане більш відкритою для громадян

На засіданні сесії Херсонської міської ради, яке відбулося 25 березня, було прийняте рішення внести доповнення та зміни до Регламенту міської ради VII скликання, запропоновані експертами Херсонської обласної організації Комітету виборців України. Внесені правки зробили Регламент більш демократичним, а роботу міської ради більш відкритою для громадян.

Так, серед поправок, що сприятимуть відкритості ради, експерти ХОО КВУ запропонували: виключити з Регламенту статтю, яка давала депутатам можливість проведення закритих сесій; регламентувати відкритість пленарних засідань міської ради; невідкладно розміщувати протоколи засідань депутатських комісій на сайті ради.

Деякі поправки мають характер усунення недоліків та приведення положень Регламенту у відповідність до чинного законодавства.

Окрім того, що пропозиції були схвалені Громадської радою при Херсонському міському голові, до вдосконалення документу також долучилися деякі депутати. Так, п.1.18, який стосується роботи та врахування рекомендацій постійних комісій, запропонував депутат Дмитро Ільченко.

На сьогоднішній день рішення міської ради про внесення доповнень та змін до Регламенту вже підписане міським головою.