COVID-19: Що потрібно знати про пандемію коронавірусу 1 жовтня

Підтверджені випадки захворювання на COVID-19 наразі перевищили 33,9 мільйона у всьому світі, згідно з інформаційним центром коронавірусу Джона Хопкінса. Кількість підтверджених смертей становить трохи більше 1 мільйона.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель пообіцяла 100 мільйонів доларів на допомогу країнам, що розвиваються, для отримання доступу до вакцини проти COVID-19.
Уряд Чехії оголосив про введення надзвичайного стану з наступного понеділка для подолання швидкого зростання випадків захворювання на COVID-19.
За даними державних ЗМІ, кількість жертв COVID-19 в Ірані перевищила 26 000.
Роздрібні продажі в Німеччині зросли набагато більше, ніж очікувалося в серпні, тоді як безробіття зменшилось у вересні, що породжує надії на посилення економічного відновлення найбільшої економіки Європи.
За весь час спалаху в ОАЕ наразі спостерігається найвищий рівень зараження COVID-19.
Поширеність інфекцій COVID-19 набагато вища в Англії, ніж наприкінці серпня, але є ознаки зростання сповільнюється, згідно з дослідженням Імперського коледжу.
Бразилія зареєструвала понад 1000 нових випадків смерті від коронавірусу, що в цілому становить 143 952. У країні було зареєстровано понад 4,8 мільйона випадків.
  • Мітки: