COVID-19: Що потрібно знати про пандемію коронавірусу 5 жовтня

 

За підрахунками підтверджених випадків захворювання на COVID-19, у цілому по всьому світу перевищено 35,1 мільйона, згідно з інформаційним центром коронавірусу Джонса Хопкінса. Кількість підтверджених смертей становить понад 1,03 мільйона.
Президент Світового банку Девід Малпасс заявив, що інвестори повинні бути готові надати допомогу, якщо пандемія спричинить боргову кризу в деяких країнах. Це може включати скасування боргу.
На цьому тижні в Окленді будуть зняті обмеження щодо COVID-19, заявила прем'єр-міністр Джасінда Ардерн. У серпні в місті було виявлено новий спалах.
Бари Парижу будуть змушені закритись на два тижні з завтрашнього дня, а ресторани мають запровадити нові санітарні протоколи, щоб залишатися відкритими.
Італія також має намір ввести нові обмеження найближчими тижнями, щоб приборкати все більшу кількість випадків коронавірусу.
Індія сподівається отримати до 500 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 до липня, заявив вчора міністр охорони здоров'я Харш Вардан. У країні зареєстровано 6,55 мільйона підтверджених випадків та понад 100 000 смертей.
Дев'ять штатів США зафіксували рекордне збільшення випадків захворювання на COVID-19 за останні сім днів - переважно у верхній частині Середнього Заходу та Заходу.
Кентуккі, Міннесота, Монтана та Вісконсін повідомили про збільшення рекорду в суботу, коли в країні було зареєстровано майже 50 000 нових інфекцій. Канзас, Небраска, Нью-Гемпшир, Південна Дакота та Вайомінг також встановили рекорд збільшення кількості випадків минулого тижня.
Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо відновить обмеження в дев'яти районах, визначених як кластери COVID-19. Неосновний бізнес та школи будуть закриті.
Експерти попередили, що холодна погода, яка змушує людей проводити більше часу у приміщеннях, може сприяти поширенню вірусу. Вдень температура у верхньому Середньому Заході становить близько 10 градусів Цельсія.

 

  • Мітки: