COVID-19: Що потрібно знати про пандемію коронавірусу 6 жовтня

За підрахунками підтверджених випадків захворювання на COVID-19 по всьому світу 35,4 мільйони, повідомляє Ресурсний центр коронавірусу Джона Хопкінса. Кількість підтверджених смертей становить понад 1 мільйон.
Мексика зафіксувала рекордний щоденний приріст випадків захворювання та смертності - 28 115 та 2 789 відповідно. На думку уряду, різке зростання відбулося через зміну методології.
Підтверджені випадки в Індії зросли на 61 267. Наразі зафіксовано 6,69 мільйона. Смертність зросла на 884 - до 103 569.
У Вікторії - ​​епіцентрі спалаху в Астралії - повідомили про незначне збільшення числа нових випадків захворювання.
Комбінація противірусних препаратів, яка зазвичай використовується для лікування ВІЛ, не має сприятливого ефекту у госпіталізованих пацієнтів з COVID-19, згідно з результатами рецензованого дослідження та масштабного рандомізованого дослідження.
Ірландія збільшила обмеження до рівня 3, тобто обідати в приміщенні заборонено, а паби можуть обслуговувати лише обмежену кількість клієнтів на відкритих майданчиках. Національна група з питань надзвичайних ситуацій у галузі охорони здоров'я закликала до найвищого рівня обмежень.
Американські Центри з контролю та профілактики захворювань вчора заявили, що COVID-19 може поширюватися вірусом, що затримується в повітрі.
Міжнародний валютний фонд закликав країн-членів скористатися низькими процентними ставками для інвестування в інфраструктуру як засіб для відновлення економіки та переходу до екологічної енергетики.
Франція повідомила про сповільнення нових випадків, але кількість госпіталізацій зросла більш ніж на 300 вперше з квітня.
Дослідження показують, що вірус COVID-19 може виживати до 9 годин на шкірі людини, але повністю інактивується лише за 15 секунд дезінфікуючим засобом, що містить 80% алкоголю. Дослідження було опубліковане в Clinical Infectious Diseases і його автори кажуть, що це нагадування про важливість належної гігієни рук.

  • Мітки: