COVID-19: Що потрібно знати про пандемію коронавірусу на 30 вересня

Підтверджені випадки захворювання на COVID-19 зараз перевищили 33,6 мільйона у всьому світі, згідно з інформаційним центром коронавірусу Джонса Хопкінса. У той час як кількість підтверджених смертей становить трохи більше 1 мільйона.
Підтверджені випадки в Індії зросли до 6,23 мільйона, після того, як було повідомлено про 80 ​​472 нових інфекцій. Смертність зросла на 1179.
Міністр фінансів Ірландії написав у Twitter, що економічний спад країни, ймовірно, буде менш суворим, ніж прогнозувалося раніше.
Бразилія повідомила про 32 058 нових підтверджених випадків захворювання на COVID-19, що в цілому перевищило 4,7 мільйона.
Федеральна влада Канади та її дві найбільші провінції мають намір запровадити нові обмеження для боротьби зі зростаючими інфекціями.
Ціни на нафту впали ще більше на тлі побоювань щодо попиту, оскільки вводяться подальші обмеження протягом зими, повідомляє Reuters.
Випадки COVID-19 продовжують зменшуватися у Вікторії, Австралія. Країна почала пом'якшувати обмеження внутрішніх кордонів, тоді як обмеження в Мельбурні можуть бути послаблені лише з 19 жовтня.
Жителів або відвідувачів Нью-Йорка можуть штрафувати до 1000 доларів за відмову носити маску на публіці.

  • Мітки: