КВУ презентував онлайн-інструмент PROвибір

У середу, 3 липня, відбулася презентація онлайн-інструменту PROвибір. Інструмент розроблено ВГО «Комітет виборців України» за підтримки міжнародних фондів у рамках підготовки до позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Інструмент доступний за посиланням: http://provybir.in.ua

Із презентацією інструменту виступив голова КВУ Олексій Кошель. Він наголосив, що проект, який реалізує КВУ, передбачає розробку онлайн інструменту під назвою PROвибір. У цьому інструменті представлені позиції різних політичних партій з найбільш актуальних для молоді питань. Голова КВУ підкреслив, що до того як потрапити в Україну, цей проект вже був успішно реалізований в 23 країнах Європи.

Денис Рибачок, аналітик КВУ, наголосив, що метою поширення інструменту PROвибір є надання виборцям інструменту, який буде сприяти їх усвідомленому вибору. Аналітик КВУ зазначив, що вибори мають бути змаганням ідей, а не рекламних роликів. Інструмент PROвибір у зручному форматі дозволяє громадянам простіше зорієнтуватися в позиціях політичних партій щодо різних питань. Загалом в інструменті представлені позиції політичних сил щодо 30 актуальних для України питань. Твердження, які присутні в інструменті, поділені на кілька різних блоків: це зовнішня політика, безпека і оборона, економічна політика, освіта, медицина та сфера культури.

 

Довідково: PROвибір - позапартійний інструмент, розроблений молоддю у співпраці з експертами, щоб допомогти з усвідомленим вибором на основі аналізу програм та заяв політичних партій. Інструмент дозволяє порівняти свої погляди із позицією політичних партій, відповівши на 30 тверджень, та побачити із якою партією у вас найбільше спільного. 

Інструмент не має на меті збір даних щодо політичних преференцій громадян і не зберігає такої інформації. Він також немає прямо визначати політичний вибір громадян, а лише покликаний допомогти виборцям визначатися із їх вибором на основі відповідей політичних партій на запропоновані твердження.  

Віеоогляд за посиланням