Менше половини депутатів відвідали всі засідання Ради у вересні

Лише 167 народних депутатів із 422 відвідали всі пленарні засідання Верховної Ради у вересні.

За даними письмової та електронної реєстрації п’ятеро народних депутатів не відвідали жодного засідання за місяць. Це член «Опозиційного блоук» Євген Бакулін, позафракційний Дмитро Ярош, Віталій Чепинога із БПП, а також позафракційні нардепи-втікачі Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.

За даними письмової реєстрації ще семеро депутатів були присутні лише на одному засіданні. Серед них Віталій Барвіненко та Геннадій Бобов із «Відродження», Семен Семенченко із «Самопомочі», Михайло Добкін та Вадим Рабінович із «Опозиційного блоку», Вадим Кривохатько із БПП та Максим Микитась із «Волі Народу». За даними електронної реєстрації у них вищі показники відвідуваності.

Серед фракцій та груп ВР найгірше відвідували засідання Ради депутати «Волі Народу», «Відродження» та «Опозиційного блоку». В середньому в залі парламенту було зареєстровано 58% депутатів «Волі Народу», 68% - «Відродження»» та 71% - «Опозиційного блоку». По інших фракціях показники наступні: ВО «Батьківщина» - 80%, БПП – 81%, РПЛ – 83%, НФ – 83%, «Самопоміч» - 85%.

Загалом у вересні відбулося 11 пленарних засідань ВР, на яких в середньому було зареєстровано 328 народних депутатів. Це найгірші показники відвідуваності з лютого 2017 року, коли в залі парламенту було зареєстровано 326 нардепів.