Звіт КВУ: "Верховна Рада: підсумки року"
Завантажити звіт КВУ: "Верховна Рада: підсумки року"
у форматі docx можна за посиланням
у форматі pdf - за посиланням
Основні висновки
За час роботи Верховної Ради VIII скликання було зареєстровано рекордну кількість закон...
19-12-2016 13:23
Звіт КВУ: "Два роки Верховної Ради: як фракції виконують передвиборчі програми"
01-11-2016 16:49
В ході дослідження були проаналізовані як прийняті, так і зареєстровані законопроекти, що стосувалися виконання положень виборчих програм. «Причиною низьких результатів окремих фракцій є їх перебування в опозиції. Тому в дослідженні було враховано не лише прийняті закони, а й розроблені законопроекти. На жаль, провальний результат депутатів від «Опозиційного блоку» та РПЛ пов’язаний із тим, що вони не розробили законопроектів, що стосувалися значної частини положень їх виборчих програм» – зазначив генеральний директор КВУ Олексій Кошель.
Переглянути звіт КВУ: "Як фракції Верховної Ради виконують свої виборчі програми" можна за посиланням
Зі 138 обіцянок із виборчих програм партій виконано 61.
Найбільший відсоток виконання положень виборчих програм у «Народного Фронту» та «Блоку Петра Порошенка». Виборча програма «Народного Фронту» виконана майже повністю – на 82%. Із програми «Блоку Петра Порошенка» виконано 60% положень. Трохи більше половини положень реалізовано й у програмі «Самопомочі» - 54%. Програма «Батьківщини» виконана на 42%.
Найменш виконаними є виборчі програми Радикальної партії Олега Ляшка (37%) та «Опозиційного блоку» – 23%.
Звіт КВУ: "Як фракції Верховної Ради VIII скликання виконують обіцянки в частині соціальної політики"
11-10-2016 15:26
До Вашої уваги звіт КВУ: "Як фракції Верховної Ради VIII скликання виконують обіцянки в частині соціальної політики".
Скачати звіт у форматі pdf
Звіт КВУ: "Стан політичних партій напередодні державного фінансування"
29-09-2016 17:26
Висновки
Україна є одним із європейських та світових лідерів за кількістю зареєстрованих політичних партій. Станом на 26 вересня в Україні зареєстровано 344 діючі політичні партії. Це в кілька разів перевищує показники у інших державах Східної Європи. Для порівняння, у державах, де процес партійного будівництва активно розпочався після розпаду СРСР, зареєстровано значно менше політичних партій. У Польщі – 84, у Словаччині – 56, у Румунії – 124, у Російській Федерації – 77, у Молдові – 45, у Латвії – 73, у Литві – 38.
Майже половина всіх українських політичних партій з’явилися за останні три роки. Так, за 9 місяців 2016 року було зареє...