Як виконується Коаліційна угода: підсумки І та ІІ кварталів 2015 р.

<

Комітет виборців України провів дослідження стану виконання положень, передбачених Коаліційною угодою на І та ІІ квартали 2015 р. (січень-червень). Аналіз проведено на основі законів, прийнятих у вказаний період, законопроектів, поданих до Верховної Ради України VIII скликання народними депутатами від фракцій-підписантів Коаліційної угоди, а також нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України.

При розробці дослідження експерти КВУ виокремили у Коаліційній угоді 511 змістовних положень із 17 секторів реформ, 118 з яких заплановано на І та ІІ квартали 2015 р.

Часові рамки дослідження: 27 листопада 2014 р. – 17 липня 2015 р.

КВУ порівняв законопроекти про місцеві вибори, подані до Верховної Ради

Експертна група Комітету виборців України порівняла законопроекти про місцеві вибори, зареєстровані у Верховній Раді.

КВУ: варто змінити розмір судового збору за подання майнових адмінпозовів

КВУ розробив проект закону «Про відновлення доступу до правосуддя малозахищеним верствам населення». Однією із норм, які пропонуються законопроектом, є зміна меж судового збору при подачі адміністративних майнових позовів.

КВУ: як покращити доступ до адміністративного судочинства

Комітет виборців України розробив законопроект «Про забезпечення доступу до правосуддя та поваги до судової влади», який покликаний покращити адміністративне судочинство в Україні. Законопроект створено за результатами проекту «Правова підтримка та просвіта вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень».

Основні висновки опитування регіональних експертів КВУ «Півроку до місцевих виборів: нові гравці та старі проблеми»

Комітет виборців України підготував звіт про підготовку політичних партій та потенційних кандидатів до чергових місцевих виборів за півроку до початку виборів. Звіт розроблено на основі регіонального опитування експертів КВУ.

Висновок № 1 

За півроку до чергових місцевих виборів політичні партії та місцеві політики працюють в режимі повноцінної виборчої кампанії. У низці областей було проведено з’їзди обласних та районних партійних організацій на яких вирішувались кадрові питання, пов’язані з підготовкою до місцевих виборів (Волинська обл. - Блок Петра Порошенка, Радикальна партія Олега Ляшка; Рівненська обл. - БПП; Кіровоградська обл. - БПП, Народний Фронт, Радикальна партія; Херсонська обл. - БПП, НФ; Львівська обл. - БПП).


Експертні висновки КВУ за результатами моніторингу виконання реформ, передбачених Коаліційною угодою

Комітет виборців України провів дослідження стану виконання положень, передбачених Коаліційною угодою на І квартал 2015 р. (січень, лютий, березень).

Аналіз було проведено на основі законопроектів, поданих до Верховної Ради України VIII скликання, законів, прийнятих у вказаний період та нормативноправових актів Кабінету Міністрів України. У ході дослідження було проаналізовано

Висновок №1
Коаліційна угода, парафована п’ятьма політичними партіями (Блок Петра Порошенка, ВО «Батьківщина», «Народний Фронт», Радикальна партія Олега Ляшка та Об’єднання «Самопоміч»), що увійшли до складу ВРУ VIII скликання, передбачає виконання 511 положень, які розподілені за 17 секторами.

 

Юридичний висновок КВУ щодо виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради.

Комітет виборців України пропонує для ознайомлення юридичний висновок щодо виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Мультимедіа
Фото
Вибори на окупованих територіях України: вирішення проблеми