Робота окружної комісії №59 на Донеччині паралізована

Станом на 12:00 29 жовтня окружна виборча комісія №59, яка розташована в смт Велика Новосілка в Донецькій області, не працює. Окремі члени ОВК ігнорують засідання комісії. Про це повідомляють спостерігачі спільної моніторингової кампанії ДОО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА, які постійно перебувають в приміщенні окружкому.

Чого чекати від нового парламенту

Ці вибори проводились в особливих умовах фактичної війни, тому видались більш важчими, ніж президентські вибори. На цьому сьогодні, 28 жовтня, наголосив голова правління «Комітету виборців України» Олексій КОШЕЛЬ у Міжнародному прес-центрі (IMC) в Києві. «Кампанія була скорочена тому й перенасичена політичною рекламою, що викликало навіть певне несприйняття. Втрата рейтингу Блока Петра Порошенка на 7-10% це – технологічна помилка, адже ця політична сила не закликала приходити на вибори, то ж не змогла мобілізувати своїх виборців, до того ж цей блок не відповідав запитам виборців щодо безпеки в усіх проявах. Ті політичні сили, які програли виборчі перегони розглядають свою поразку з позиції того, що це була помилка їх політтехнологів, у країні відбувається війна, у соціологічних рейтингах ніби-то були маніпуляції. Проте, варто, скоріше, думати про те, що не сприйняття виборцями політичних сил пов’язане із бажанням реальних змін», - розповів він.

На дільниці в Донецькій області фальсифікують вибори в присутності спостерігача

Члени дільничної виборчої комісії №140089 (округ №59, смт Велика Новосілка), які раніше відмовлялися рахувати бюлетені в присутності спостерігачів, відкрили виборчі скоринки та почали рахувати бюлетені. Разом з цим, в присутності спостерігача один з членів ДВК вкинув бюлетені до скриньки під час її відкривання. Про це повідомляють спостерігачі  ДОО «Комітет виборців України» .

Донецьке КВУ: зафіксоване вкидання

Дільнична комісія на Донеччині відмовляється рахувати бюлетені при спостерігачах. Зафіксоване вкидання

Через недбалість комісій втрачено голоси

Спостерігачі КВУ в Івано-Франківській області: На виборчій дільниці 260419 (виборчий округ 89) під час голосування виборців за місцем перебування члени ДВК забули вкинути в скриньку другий контрольний листок

У Красноармійську на Донеччині критична ситуація! Біля ОВК №50 озброєні люди

В ОВК №50 (Красноармійськ) на Донеччині критична ситуація. Біля окружної комісії знаходяться озброєні люди, а міліція хоче вивести з приміщення окружкому всіх спостерігачів. За інформацією спостерігачів, зараз у Красноармійську під будівлею міської ради, де розташовується ОВК №50, зібралися озброєні люди.

Попри велике бажання, солдати з Харківської області не проголосують (уточнення інформації)

Більше тисячі солдат, які дислокуються на танковому полігоні Башкирівка (Чугуївський район Харківської області), попри своє велике бажання, так і не змогли проголосувати. Прикрість ситуації заключається в тому, що напередодні виборів...

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
Мультимедіа
Фото
Вибори на окупованих територіях України: вирішення проблеми