Проект за підтримки Фонду Роберта Боша та Чорноморського фонду регіонального співробітництва з протидії підкупу виборців та сприяння свідомому волевиявленню

Програма КВУ передбачає розробку навчальних та просвітницьких матеріалів з протидії підкупу та сприяння свідомому волевиявленню громадян, їх розповсюдження, проведення публічних заходів, підтримку телефонної «гарячої лінії» правових консультацій, підготовку аналітичних матеріалів. За підсумками проекту в жовтні 2014 р. прийнято поправки до Кримінального Кодексу України, розроблені за участі експерта КВУ у співпраці з МВС, щодо відповідальності за підкуп виборців. Програма реалізовується з 2012 р. в рамках окремих проектів.

  • Мітки:
Новини проекту
Аналітика проекту
Висновки та рекомендації кампанії «ПІДКУП — СТОП!»

За підсумками кампанії КВУ «ПІДКУП — СТОП!» представлено аналітичний матеріал «ПІДКУП — СТОП! Узагальнений досвід проекту та найкращі практики антипідкупу під час виборчої кампанії 2014 року». Видання містить інформацію щодо результатів моніторингу КВУ випадків прямого і непрямого підкупу виборців під час парламентської виборчої кампанії, основних методів боротьби з підкупом виборців, наявних правових запобіжників підкупу виборців та попередніх результатів розслідувань виборчих злочинів.