У Євросоюзі визнали українські COVID-паспорти на технічному рівні
05-08-2021 15:20
КИЇВ. 4 серпня. УНН. Європейський Союз визнав українські цифрові COVID-сертифікати у додатку “Дія” на технічному рівні. Про це заявив заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб, передає УНН.
Цитата
"Щойно цифрові COVID-сертифікати в "Дія" пройшли успішне технічне оцінювання з боку ЄС!... Залишився останній крок - політична частина взаємовизнання, а саме погодження від Єврокомісії та підписання відповідних угод", - заявив Вискуб.
Деталі
За його словами, таке рішення стало вирішальним етапом "взаємовизнання цифрових сертифікатів для подорожей".Він додав, що наразі залишився останній крок - політична частина взаємовизнання, а саме погодження від Єврокомісії та підписання відповідних угод.
Додамо
5 липня повідомлялося, що цифрові COVID-сертифікати в Україні
Невакцинированные = невъездные? Что такое «ковид-паспорта» и будет ли прививка от COVID-19 обязательной для путешествий
28-07-2021 15:18
В мире уже не первый месяц обсуждают идею документального подтверждения вакцинации от коронавируса. Так называемые «ковид-паспорта» должны упростить возобновление поездок и вообще возвращение к нормальной жизни, говорят их сторонники. Противники же указывают на дискриминацию людей по признаку иммунизации и проблему защищенности личных данных.
Что известно о «ковид-паспортах», какие преимущества они будут давать своим владельцам и что про них говорят в мире и Украине?
Как появилась идея «ковид-паспортов»?
Сейчас единственное заболевание, для которого обязательно иметь документ с подтверждением вакцинации для въезда в другую страну, — это желтая лихорадка. Прививаться от нее надо, если вы планируете посетить регионы, где она распространена (некоторые страны Африки и Южной Америки).
Вакцинация еще против нескольких заболеваний — на уровне рекомен...
Із 22 липня всі охочі зможуть щепитися від COVID-19 вакцинами CoronaVac/Sinovac Biotech та Spikevax Moderna
26-07-2021 15:16
Із 22 липня всі охочі зможуть щепитися від COVID-19 вакцинами CoronaVac/Sinovac Biotech та Spikevax Moderna. Така можливість буде доступною для мешканців столиці, які зареєструються на вакцинацію через сервіс helsi.me та прийдуть на щеплення у Центр вакцинації проти COVID-19 (МВЦ, проспект Броварський, 15). А з 23 липня – і в будь який пункт щеплень із тих, що розгорнуті на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги всіх без виключення районів столиці.
Директорка Департаменту охорони здоров’я Валентна Гінзбург повідомила, що МОЗ офіційно відкриває 5-й етап вакцинації від COVID-19.
«Тож кожен із нас відтепер, незважаючи на належність до групи професійного або вікового ризику, може захистити себе від цієї хвороби. Для цього необхідно обрати найближчий пункт щеплення або Центр вакцинації у МВЦ, записатися на визначений час та щепитись», – зазначила директорка Департаменту.
Валентина Гінзбург зазначила, що обрати зручну лок...
Наукою по ковіду | Чи можна одній людині щепитися різними вакцинами проти ковіду: що про це зараз каже наука
16-07-2021 15:11
Все більше досліджень свідчать: поєднання вакцин провокує потужну імунну реакцію.
Але вчені все ще хочуть отримати відповіді щодо реальної ефективності та рідкісних побічних ефектів.
Автор пише, що поєднання вакцин проти COVID-19 (коли першу дозу ви отримуєте від одного виробника, другу – від іншого) є хорошим способом забезпечити людей необхідним захистом, коли вони стикаються з проблемами безпеки та невчасним постачанням.
Ми знаємо, що більшість вакцин проти SARS-CoV-2 слід вводити у два прийоми, але все більше досліджень підтверджують думку, що поєднання ін’єкції Oxford-AstraZeneca та вакцини Pfizer–BioNTech викликає імунну відповідь, подібну до – або навіть сильнішу – ніж у разі введеня двох доз будь-якої вакцини.
Стаття посилається на результати, опубліковані 28 червня
Вариант Delta
28-06-2021 15:01
Вариант Delta, также известный как B.1.617.2, был впервые обнаружен в Индии в апреле 2021, но с тех пор появился более чем в 74 странах, согласно данным ВОЗ
У дельты есть небольшие изменения в спайковом белке, которые могут усилить его способность связываться с рецептором ACE2, который он использует для проникновения в клетки человека ⠀ Это очередная мутировавшая версия коронавируса, но со своими особенностями: ⠀ Легче распространяется Вызывает чаще тяжелое течение Более опасен для невакцинированных или людей со слабым иммунным ответом на коронавирус ⠀ Основываясь на более легком пути передачи варианта Дельта и с использованием прогнозов моделирования, предполагается, что 70% новых случаев заражения SARS-CoV-2 будут вызваны этим вариантом в ЕС к началу августа и 90% -инфекций к концу августа 2021 ⠀ Симптомы: ⠀ Лихорадка, типичная для коронавируса Осложнённое течение возникает раньше-на 3-4 сутки...